XIV Aukcja

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Studium gniadego konia, około 1950 , olej, płótno, 16 x 32 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3300.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Antoni TRZESZCZKOWSKI ,Konfederaci barscy na zwiadzie, około 1930 , olej, płótno naklejone na tekturę, 22,5 x 18,3 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Albert HERTEL ,Górski potok , olej, płótno, 49 x 41,5 cm

Albert HERTEL

(1843 Berlin - 1912 Berlin)

Górski potok

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan SKOTNICKI ,Martwa natura z winogronami, 1956 , olej, tektura, 33 x 40 cm

Jan SKOTNICKI

(1876 Bobrowniki - 1968 Podkowa Leśna)

Martwa natura z winogronami, 1956

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marian PUFFKE ,Giewont, 1919 , olej, tektura, 23,8 x 31,5 cm

Marian PUFFKE

(1888 Kalisz - 1925 Warszawa)

Giewont, 1919

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan FILIPKIEWICZ ,Pejzaż zimowy, około 1930 , olej, deska, 27 x 38 cm

Stefan FILIPKIEWICZ

(1879 Tarnów - 1944 obóz koncentracyjny Mauthausen Gusen)

Pejzaż zimowy, około 1930

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław FILIPKIEWICZ ,Pejzaż zimowy z potokiem , olej, tektura, 24 x 34 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław BORYSOWSKI ,Droga przez wieś, około 1935 , olej, tektura, 24,6 x 33,3 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz GRONOWSKI ,Kobiecość, 1983 , tempera, papier naklejony na płytę, 100 x 70 cm

Tadeusz GRONOWSKI

(1894 Warszawa - 1990 Warszawa)

Kobiecość, 1983

Cena wywoławcza:

1000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław KARNIEWSKI ,Widok kościoła o zmierzchu, około 1930 , olej, płótno naklejone na tekturę, 45 x 57 cm

Stanisław KARNIEWSKI

(1901 Dąbrowa Górnicza - 1948 Mikstat Wielkopolski)

Widok kościoła o zmierzchu, około 1930

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef KRZYŻAŃSKI ,Portret mężczyzny, 1933 , olej, płótno, 79,5 x 64 cm

Józef KRZYŻAŃSKI

(1898 Hnilice Wielkie na Podolu - 1987 Poznań)

Portret mężczyzny, 1933

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Marcin KITZ ,Miasteczko, około 1928 , olej, płótno naklejone na tekturę, 27,5 x 20,5 cm

Marcin KITZ

(1891 Lwów - 1943 Lwów)

Miasteczko, około 1928

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław PACIOREK ,W odlewni, 1942 , olej, tektura, 20 x 31 cm

Stanisław PACIOREK

(1889 Ładycze na Wołyniu - 1952 Kraków)

W odlewni, 1942

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maja BEREZOWSKA ,Gałązka kwitnącego klimatisu, 1960 , akwarela, papier, 23,5 x 31,5 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Maja BEREZOWSKA ,Scena rodzajowa "Jak dzieci", około 1960 , akwarela, tusz, papier, 43 x 35 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Alfred WIERUSZ-KOWALSKI ,Marokańscy jeźdźcy, około 1910 , olej, płótno, 50 x 64,5 cm

Cena wywoławcza:

160000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

160000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef PANKIEWICZ ,Martwa natura z rybami, około 1920 , olej, płótno, 25 x 40 cm

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Oscar SCHMITT ,Starszy człowiek czytający prasę , olej, deska, 18 x 13,8 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Oscar SCHMITT ,Starszy człowiek trzymający pucharek , olej, deska, 18 x 13,8 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan Michał STRZAŁECKI ,Cudowne rozmnożenie chleba - projekt fresku, 1907 , tusz, akwarela, pastel, olej, papier, 42,5 x 31,5 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) ,Pejzaż nizinny, około 1925 , olej, płótno, 40,5 x 50 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wacław ŻABOKLICKI (ZABOKLICKI) ,Pejzaż podgórski, około 1925 , olej, płótno, 40,5 x 50 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rimma SZTURM de SZTREM ,Droga do Brwinowa, około 1955 , olej, płótno, 46 x 62 cm

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik de LAVEAUX ,Chata, 1926 , olej, tektura, 26 x 29 cm

Ludwik de LAVEAUX

(1868 Jaronowice koło Jędrzejowa - 1894 Paryż)

Chata, 1926

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Henryk GOTLIB ,Martwa natura z owocami, około 1960 ,

Henryk GOTLIB

(1890 Kraków) - 1966 South Godstone)

Martwa natura z owocami, około 1960

Cena wywoławcza:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

9000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

NIKIFOR (Epifan DROWNIAK) ,Pejzaż miejski z kościołem, około 1960 , kredka, ołówek, 15 x 20,5 cm

Cena wywoławcza:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

1500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Irena ŁUCZYŃSKA-SZYMANOWSKA ,Mimoza, około 1928 , olej, płótno, 76 x 57 cm

Irena ŁUCZYŃSKA-SZYMANOWSKA

(1890 Góra Kalwaria - 1966 Warszawa)

Mimoza, około 1928

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Roman KOCHANOWSKI ,Pejzaż z wierzbami, pasterką i bydłem, około 1880-1900 , kredka, papier, 21,2 x 14 cm

Cena wywoławcza:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kasper POCHWALSKI ,Pejzaż z drogą, około 1935 , olej, tektura, 38 x 34,5 cm

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Pejzaż z kaczeńcami, około 1950 , olej, płótno, 51 x 61 cm

Wiktor KORECKI

(1890 Kamieniec Podolski - 1980 Komorów koło Warszawy)

Pejzaż z kaczeńcami, około 1950

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wiktor KORECKI ,Zachód słońca nad brzegiem stawu, około 1950 , olej, tektura, 35 x 49 cm

Wiktor KORECKI

Zachód słońca nad brzegiem stawu, około 1950

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Anna HARLAND – ZAJĄCZKOWSKA ,Widok wejścia do meczetu Hagia Sophia w Konstantynopolu, 1925 , olej, płótno naklejone na tekturę, 22,5 x 14 cm

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Zygmunt RADNICKI ,Widok ulicy z obronną architekturą, około 1930 , olej, płótno, 38 x 57,5 cm

Zygmunt RADNICKI

(1894 Czortów koło Tarnopola - 1969 Piwniczna)

Widok ulicy z obronną architekturą, około 1930

Cena wywoławcza:

7000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Mieczysław REYZNER ,Pejzaż - motyw z Odessy, 1928 , olej, płyta, 33 x 48 cm

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Michał Wiktor CZEPITA ,Postać siedząca wśród drzew, 1924 , olej, tektura, 39 x 32,5 cm

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław CZAJKOWSKI ,Widok kościoła pod wezwaniem ŚŚ. Piotra i Pawła w opactwie benedyktyńskim w Tyńcu, 1903 , olej, płótno, 72,5 x 56 cm

Cena wywoławcza:

11500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław ŻUKOWSKI ,Pejzaż zimowy na skraju lasu, około 1920 , olej, płyta, 57,5 x 46 cm

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teofil KWIATKOWSKI ,Studium kobiety katalońskiej, 1841 , ołówek, kredka, akwarela, gwasz, 18,8 x 8,4 cm

Teofil KWIATKOWSKI

(1809 Pułtusk - 1891 Avallon, Burgundia)

Studium kobiety katalońskiej, 1841

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stanisław DĘBICKI ,Wiejska kobieta z dziećmi, około 1920 , olej, tektura, 56 x 79 cm

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Witold Tadeusz MARS ,Ineczka, 1929 , olej, tektura, 33 x 24,5 cm

Witold Tadeusz MARS

(1908 Rzęsna Polska - 1985 USA)

Ineczka, 1929

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rafał MALCZEWSKI ,Stacja końcowa w New Carlisle, 1944 , akwarela, papier, 25 x 35 cm

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Rafał MALCZEWSKI ,Kanadyjska zagroda, 1944 , akwarela, papier, 25 x 35 cm

Rafał MALCZEWSKI

(1892 Kraków - 1965 Montreal)

Kanadyjska zagroda, 1944

Cena wywoławcza:

3200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Soter JAXA MAŁACHOWSKI ,Rybacy przy łodziach, 1931 , olej, tektura, 34,5 x 53 cm

Soter JAXA MAŁACHOWSKI

(1867 Wolanów pod Odessą - 1952 Kraków)

Rybacy przy łodziach, 1931

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisław JAMONTT ,Pałac Dożów w Wenecji, 1941 , olej, tektura, 22 x 27,5 cm

Bronisław JAMONTT

(1886 Dokudowo pod Lidą - 1957 Toruń)

Pałac Dożów w Wenecji, 1941

Numer katalogowy:44

Cena wywoławcza:

4000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Feliks FRYDMAN ,Zima w Kazimierzu, 1939, olej, tektura, 31 x 23,5 cm

Feliks FRYDMAN

(1897 Warszawa - 1942 obóz koncentracyjny Treblinka)

Zima w Kazimierzu, 1939

Numer katalogowy:45

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef RAPACKI ,Pejzaż zimowy z brzozami, około 1920 , akwarela, gwasz, papier, 50 x 68,5 cm

Józef RAPACKI

(1871 Warszawa - 1929 Olszanka koło Skierniewic)

Pejzaż zimowy z brzozami, około 1920

Cena wywoławcza:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

15000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Gustaw PILATTI ,Studium pejzażowe - w zakolach rzeki, 1901 , akwarela, papier, 16,3 x 23,5 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:47

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Gustaw PILATTI ,Studium pejzażowe - przedwiośnie, 1901 , akwarela, gwasz, papier, 24 x 16,4 cm w świetle passe-partout

Numer katalogowy:48

Cena wywoławcza:

1200.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech KOSSAK ,Ułan jazłowiecki z meldunkiem, 1929 , olej, płótno naklejone na tekturę, 71 x 50 cm

Numer katalogowy:49

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef CHEŁMOŃSKI ,Chałupy o zmierzchu, około 1892 , olej, płótno naklejone na tekturę, 25,3 x 38 cm

Józef CHEŁMOŃSKI

(1849 w Boczkach pod Łowiczem - 1914 Kuklówka)

Chałupy o zmierzchu, około 1892

Numer katalogowy:50

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

35000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek MALCZEWSKI ,Sława, około 1921-1926 , olej, płyta, 68 x 57,5 cm

Numer katalogowy:51

Cena wywoławcza:

100000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

100000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Kazimierz WITKIEWICZ ,Kwiaty w wazonie, około 1930 , olej, tektura, 61 x 49,5 cm

Numer katalogowy:52

Cena wywoławcza:

3000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wilhelmine MELZER ,Martwa natura z chryzantemami i suchymi liśćmi w wazonie , olej, płótno, 74,5 x 54 cm

Numer katalogowy:53

Cena wywoławcza:

4500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik GĘDŁEK ,Powrót z polowania, około 1880 , olej, deska, 37 x 58 cm

Numer katalogowy:54

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

41000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Ludwik GĘDŁEK ,Wyjazd gości, około 1880 , olej, deska, 37 x 58 cm

Ludwik GĘDŁEK

(1847 Kraków - 1904 Wiedeń)

Wyjazd gości, około 1880

Numer katalogowy:55

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

43000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

(Emmanuel Katz) MANÉ-KATZ ,Maki w niebieskim wazonie, 1922 , olej, tektura, 60 x 42,8 cm

(Emmanuel Katz) MANÉ-KATZ

(1894 Krzenieńczug na Ukrainie - 1962 Paryż)

Maki w niebieskim wazonie, 1922

Numer katalogowy:56

Cena wywoławcza:

40000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Stefan FILIPKIEWICZ ,Pejzaż zimowy - motyw z przedgórza, około 1935 , akwarela, gwasz, papier, 24,5 x 36 cm

Stefan FILIPKIEWICZ

Pejzaż zimowy - motyw z przedgórza, około 1935

Numer katalogowy:57

Cena wywoławcza:

1800.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Józef RAPACKI ,Pejzaż zimowy - przelot ptaków przed zachodem słońca, 1916 , olej, płótno naklejone na tekturę, 47 x 62 cm

Numer katalogowy:58

Cena wywoławcza:

25000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

28000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Margarethe HORMUTH-KALLMORGEN ,Martwa natura z malwami, około 1880-1890, olej, płótno, 137 x 59 cm

Cena wywoławcza:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Malarz holenderski ,Świniobicie, około 1700 , olej, deska, 27 x 41 cm

Numer katalogowy:60

Cena wywoławcza:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Juliusz KOSSAK ,Portret mężczyzny, 1849 , akwarela, złota farba, papier, 26,3 x 19,9 cm

Juliusz KOSSAK

(1824 Wiśnicz - 1899 Kraków)

Portret mężczyzny, 1849

Numer katalogowy:61

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

12000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wojciech KOSSAK ,Szwoleżer polski w starciu z pruskim huzarem (z I pułku leibhuzarów), 1914 , olej, deska, 60 x 50 cm

Numer katalogowy:62

Cena wywoławcza:

45000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

48000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Włodzimierz ZAKRZEWSKI ,Widok na ulicę Foksal w Warszawie, 1980 , olej, płótno, 46 x 61 cm

Numer katalogowy:63

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

8000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Tadeusz CIEŚLEWSKI (ojciec),Wejście na wzgórze wawelskie, około 1935 , akwarela, ołówek, papier, 29 x 27 cm

Numer katalogowy:64

Cena wywoławcza:

2000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

2500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jan CYBIS ,Martwa natura z farbami, około 1947-1950 , olej, płótno, 46 x 55 cm

Jan CYBIS

(1897 Wróblin na Śląsku Opolskim - 1972 Warszawa)

Martwa natura z farbami, około 1947-1950

Numer katalogowy:65

Cena wywoławcza:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

35000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Piotr STACHIEWICZ ,Portret kobiety, około 1920 , pastel, papier, 48 x 63 cm

Piotr STACHIEWICZ

(1858 Nowosiółki Gościnne - 1938 Kraków)

Portret kobiety, około 1920

Numer katalogowy:66

Cena wywoławcza:

6000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Teodor AXENTOWICZ ,Starość i młodość, około 1930 , pastel, papier, 62,5 x 49 cm

Teodor AXENTOWICZ

(1859 Braszów w Rumunii - 1938 Kraków)

Starość i młodość, około 1930

Numer katalogowy:67

Cena wywoławcza:

18000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

20000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Portret Jacka Malczewskiego, 1928 , olej, tektura, 40,5 x 32,5 cm

Wlastimil HOFMAN

(1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

Portret Jacka Malczewskiego, 1928

Numer katalogowy:68

Cena wywoławcza:

22000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

30000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Erna ROSENSTEIN ,Pożar w Hadesie, 1976 , olej, płyta, 27 x 30 cm

Numer katalogowy:69

Cena wywoławcza:

5000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

6500.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Jacek MALCZEWSKI ,Studium portretowe mężczyzny z brodą, 1904 , olej, deska, 45 x 54,5 cm

Numer katalogowy:70

Cena wywoławcza:

34000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Leon LEWKOWICZ ,Chłopiec ze skrzypcami i dwie dziewczynki, 1929 , olej, płótno, 91 x 120 cm

Leon LEWKOWICZ

(1888 Rawa Mazowiecka - 1950 Czimkent w Kazachstanie)

Chłopiec ze skrzypcami i dwie dziewczynki, 1929

Numer katalogowy:71

Cena wywoławcza:

34000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

38000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,Akt kobiecy, około 1900 , akwarela, papier, 28 x 37 cm

Pius WELOŃSKI

(1849 Kumelany koło Suwałk - 1931 Warszawa)

Akt kobiecy, około 1900

Numer katalogowy:72

Cena wywoławcza:

1600.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Pius WELOŃSKI ,Pejzaż nocny, około 1900 , akwarela, papier, 24,5 x 33 cm

Pius WELOŃSKI

Pejzaż nocny, około 1900

Numer katalogowy:73

Cena wywoławcza:

1400.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

0.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Wlastimil HOFMAN ,Starość i młodość, około 1930 , olej, tektura, 35 x 49 cm

Wlastimil HOFMAN

Starość i młodość, około 1930

Numer katalogowy:74

Cena wywoławcza:

22000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

26000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Bronisława RYCHTER-JANOWSKA,Cmentarz w Castelmola na Sycylii, 1914 , olej, płótno, 57 x 83 cm

Numer katalogowy:75

Cena wywoławcza:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)

Cena uzyskana:

10000.00 PLN
(0,00USD, 0,00EUR)